Pronájem ateliéru

Nabízíme pronájem našeho atelieru v blízkosti Florence. Výborná dostupnost a prostředí s geniem loci, které inspiruje samo.

  • Vybavení ateliéru
  • Ateliér disponuje veškerým zázemím a vybavením moderního bytu. Členěním se jedná o tři pokoje s příslušenstvím, přičemž hlavní místnost má rozměry více jak 4 x 6 metrů a krom focení se dá snadno přeorganizovat na obývací pokoj. Umístění ateliéru je ve sklepení 170 let starého domu, což krom mnoha výhod přináší bohužel obtížnější přístup pro osoby s tělesným handycapem. Při dobré vůli se ale zvládne vše.
  • Fotografická zařízení
  • Atelier je vybaven vším, co má mít. Papírové šedé a bíle rolovací pozadí 250 cm, černé, modré, červené látkové pozadí, 3 výkonná záblesková světla 2x softbox, klapky, komínek, voštinový filtr, rádiový odpalovač, stativy, deštník, odrazná deska.

    Zjímavé možnosti dává sám prostor s klenutým stropem a přiznaným zdivem z kamení a cihel.

Krátkodobé ubytování

Atelier byl od počátku koncipován i pro krátkodobé bydlení. Má dostatečné zázemí a tak jsme zde skloubili oba účely. Díky svému místění má sice jen omezený přísun denního světla, o to větší kouzlo a výhodná lokalita jej předurčuje i pro pronájem návštěvníkům Prahy, co nemají zrovna na fotografování chuť. Centrum je v dochozí vzdálenosti, na metro Florenc 150 metrů. Plně vybavená kuchyň, citlivě zasazená moderní koupelna, místnost na spaní vybavená televizí v nejklidnější části. Ideální pro prodloužené víkendy v Praze a klidně i déle.

Zjistit termín

pište
Zatím nemáme propracovaný rezervační systém, proto nám napište a domluvíme se.

24.7.52.365d snad se domluvíme